Γενικά

Επιστροφή στις νίκες για τις γυναίκες του Ασκληπιού.

Συντάκτης  |

Ομάδα Γυναικών ΑσκληπιόςΠαρόλο που βρέθηκε να χάνει με 2-0 και στο 4ο  σετ με  19-24, η γυναικεία ομάδα του Ασκληπιού γύρισε το παιχνίδι παίρνοντας τελικά την νίκη με 3-2. Ο αγώνας βόλεϊ του Σαββάτου, στο δημοτικό κλειστό Τρικκαίων, ενάντια στον Ακρίτα Καλαμαριάς, ξεκίνησε πολύ απαισιόδοξα για τον Ασκληπιό αφού στα δύο πρώτα σετ οι φιλοξενούμενοι πήραν το προβάδισμα.
Τα σετ 1ο 18-25, 2ο 14-25, 3ο 25-17, 4ο 26-24, 5ο 16-14

Διαιτητές: Αντωνούλης-Κατσιούλης

Συνθέσεις

Ασκληπιός (Ιόβτσεβ Δ.-Βασίλεβα Σ.): Τεντολούρη Μ. Λελεντζή Γ. Ιόβτσεβα Σ. Βουλγαράκη Κ. Γιαννούλη Κ. Τόλλιου Ε. Γκέτσιου Κ. Μουρατλάρι Β. Ντιρογιάννη Α. Γκουτζιούπα Ε. Λεπενιώτη Ν. Προβίδα Κ.

Ακρίτας Καλαμάτας (Κουτράκης Κ.-Τσιριμπή Μ.): Πανταζοπούλου Ν./λ, Αρτεμίου Α. Χάσκου Μ. Σκλήρη Σ. Ραμούνδου Ν. Βυθούλκα Ν. Κωνσταντοπούλου Μ. Σαμπάτη Ι. Καρακύκλα Σ. Αθανασοπούλου Β. Βουρλά Γ. Κουκουτσή Ε.

Μια ομάδα ανθρώπων με κοινή αισθητική, πολλές ανησυχίες, ποικιλία απόψεων και λάτρεις του lifestyle! • • ҉ • • Design your life! • • ҉ • • Enjoy every moment! • • ҉ • • Discover our world!